Incuvo rozmawia o pozyskaniu nowej marki do adaptacji na gogle VR, poinformował poinformował ISBtech prezes Andrzej Wychowaniec. W grę wchodzi zarówno marka filmowa lub znana z gier.

Mamy udziały w Spectral Games – twórcy Medieval Dynasty VR – wspieramy ich w tej produkcji. Ponadto, pozyskanie nowego IP w efekcie aktualnie prowadzonych rozmów. W grę wchodzi zarówno filmowe jak i growe IP. W 2024 planujemy własna grę VR” – powiedział ISBtech Wychowaniec.

Andrzej Wychowaniec, CEO Incuvo

W kwestii jednoczesnej premiery Green Hell na gogle Oculus i PCVR władze Incuvo oceniają, że wejście jednocześnie na kilka platform pozwala dotrzeć do szerszej grupy graczy za jednym razem.

Wydanie ma wtedy silniejszy efekt. Green Hell to tytuł oczekiwany, daje nadzieje na rozwój rynku, właściciele platform VR widzą potencjał gry” – stwierdził prezes.

Green Hell VR compass

Dodatkowo prezes zaznaczył, ze spółka nie zakłada dodatkowego finansowania do czasu premiery Green Hell VR.

Własny tytuł Incuvo jest obecnie na etapie rozważania wielu konceptów, aczkolwiek chcemy aby wpasował się on w najnowsze wymagania graczy i platform. W związku z tym, decyzja o kierunku tego projektu będzie podjęta w późniejszym terminie ponieważ rynek, jak i gracze rozwijają się w zawrotnym tempie. Incuvo zawsze celuje w tytuły, których na rynku brakuje, a widzimy na nie zapotrzebowanie” – podsumował prezes.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj