Incuvo liczy na pozyskanie znanej marki do VR

Incuvo prowadzi wiele rozmów z czołowymi studiami gamingowymi i filmowymi na temat przeniesienia znanych IP do wirtualnej rzeczywistości, poinformował ISBtech prezes Andrzej Wychowaniec. Liczy na efekty rozmów w najbliższym czasie.

Obecnie prowadzimy wiele rozmów z czołowymi studiami gamingowymi i filmowymi na temat przeniesienia znanych IP do wirtualnej rzeczywistości. Jestem przekonany, że w najbliższym czasie będziemy mogli przekazać bardzo interesujące informacje w tym temacie” – powiedział ISBtech Wychowaniec.

Dodał, że zgodnie z planem firmy w bieżącym roku skupia się przede wszystkim na produkcji Green Hell VR na platformy PC VR i Oculus Quest.

To jest nasz priorytet. Dodatkowo rozpoczniemy prace nad nową grą. Ponadto, w związku z dynamicznym rozwojem zespołu, który miał miejsce w ostatnich miesiącach planujemy udoskonalić nasze procedury związane z realizacją projektów. Planujemy także znacznie zintensyfikować nasze działania marketingowe i komunikację ze społecznością graczy” – dodał prezes.

Jednym z celów spółki na ten rok jest także wsparcie rozwoju spółki zależnej Spectral Games, która również działa w obszarze wirtualnej rzeczywistości.

Jednym z naszych celów na ten rok jest także wsparcie rozwoju naszej spółki zależnej Spectral Games, która również działa w obszarze wirtualnej rzeczywistości. Mam na myśli zarówno wsparcie biznesowe poprzez poszukiwanie tytułów gier, które mogą zostać przeniesione do technologii Virtual Reality, ale i wsparcie produkcyjne poprzez pomoc w rozbudowaniu aktualnego zespołu deweloperskiego. Spółka ma także dostęp do naszego know-how w produkcji gier VR” – podsumował prezes.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj