Intel ma obecnie ok. 200 otwartych procesów rekrutacyjnych w Polsce, poinformował ISBtech Krzysztof Jonak, EMEA Territory Sales Director, Intel.

Rekrutacje, które obecnie prowadzimy, związane są z dynamicznym rozwojem firmy. Aktualnie mamy około 200 otwartych procesów rekrutacyjnych na wiele stanowisk. Centrum Badawczo-Rozwojowe w Gdańsku to dla Intela ważny punkt na mapie Europy, już teraz pracuje tu ponad 3.000 specjalistów, którzy rozwijają nowatorskie technologie – między innymi w obszarze sztucznej inteligencji” – mówi Jonak.

„Potencjał dostrzegamy nie tylko w przypadku doświadczonych kandydatów – poszukujemy również osób, które są w trakcie studiów lub bezpośrednio po nich i które szukają miejsca do zdobycia swojego pierwszego doświadczenia na zawodowej ścieżce. Jesteśmy dumni, że nasze działania są doceniane – regularnie otrzymujemy bowiem nagrody w konkursach dla najlepszych pracodawców – dodał EMEA Territory Sales Director w Intelu.

Intel planuje zainwestować miliardy euro w nowe moce produkcyjne półprzewodników w Europie.

„Ogłoszenie ustawy EU Chip Act ma na celu wspieranie dynamicznego, najnowocześniejszego i przyszłościowego ekosystemu półprzewodników w Europie. To pożądany krok, który jest zgodny z naszymi wspólnymi ambicjami dążenia do ożywienie sektora półprzewodników w Unii Europejskiej” – zaznaczył Jonak.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj