IFS Connect 2021: Nowa wersja platformy ma zapewniać szybkie reagowanie

Z Markiem Głazowskim, prezesem IFS Poland and Europe East, ISBtech rozmawia na kilka dni przed konferencją IFS Connect 2021 w dniu 27 października.

Co z perspektywy ostatniego roku uznaje pan za kluczowe w rozwoju IFS na rynkach światowych?

Marek Głazowski: IFS osiągnęła w tym roku wiele kamieni milowych. Jednym z najważniejszych było uruchomienie IFS Cloud i to jest nasz niezaprzeczalny powód do dumy. Dzięki temu łączymy głęboką wiedzę branżową i możliwości cyfrowe w jedną platformę o wspólnej architekturze. Zdecydowanie najwięcej o naszym nowym rozwiązaniu będziemy mówić podczas tegorocznej edycji IFS Connect Cloud Day 2021.

Wzmocniliśmy naszą obecność w kluczowych branżach, nabyliśmy systemy Axios, Clevest oraz Customerville w celu wzmocnienia naszej oferty usługowej, a teraz w październiku na rynek wchodzi druga wersja IFS Cloud. Również w tym roku, po raz szósty z rzędu, Grupa Gartner ogłosiła IFS liderem w segmencie Field Service Management. Naszym najważniejszym celem jest dostarczanie wartości naszym klientom i chcemy zapewnić im jasną ścieżkę rozwoju do nowych modeli biznesowych, konkurowania i wygrywania.

Jak pandemia wpłynęła na wasze plany zwiększenia portfela klientów?

Myśleliśmy pandemia spowolni aktywność klientów, w związku z niepewnością co do przyszłości, czy problemami z łańcuchem dostaw, natomiast tak się nie stało. Dla większości firm był to okres niesamowicie szybkiego rozwoju pod względem technologicznym. Przedsiębiorstwa same zrozumiały, że bez rozwiązań technologicznych, na których mogą polegać niezwykle trudno będzie im dalej funkcjonować i konkurować na rynku.

Co było kluczowe w tworzeniu nowych rozwiązań pod kątem IFS Cloud?

Doświadczenia takie jak analiza potrzeb rynku zaowocowały opracowaniem zrewidowanego strategicznego podejścia do rozwoju produktu. Platforma oferowana przez IFS powstała właśnie z myślą o zapewnieniu możliwości szybkiego reagowania na zmieniające się potrzeby oraz tworzeniu intuicyjnych i łatwych w obsłudze aplikacji. Kadencja wydawania produktów trwa już 6 miesięcy i to w takich odstępach czasu dodajemy nowe funkcjonalności. System IFS jest jeszcze bardziej otwarty na integrację i rozbudowę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj