Diana Knapczyk, mecenas z kancelarii prawnej Causa Finita, w komentarzu dla ISBtech o planach rozwojowych aplikacji Lease Commander.

Oczywiście będziemy rozwijać Lease Commander. Jeszcze w tym roku chcemy wprowadzić do aplikacji elementy sztucznej inteligencji. Chcemy, aby rozwiązanie samo uczyło się zachowań naszych klientów i automatycznie je później stosowało przy autouzupełnianiu danych i informacji z dokumentów najmu. Z drugiej zaś strony chcemy zaoferować nasze rozwiązanie najemcom obiektów biurowych. Wymaga to małych modyfikacji rozwiązania, ale będzie jednocześnie szansą na dalszy rozwój produktu i tej części naszego biznesu” – powiedziała ISBtech Knapczyk.

W ostatnim czasie Groupe SEB Polska prowadząca sklepy pod logo Tefal rozpoczęła korzystanie z polskiego oprogramowania Lease Commander opracowanego przez kancelarię Causa Finita Szczepanek i Wspólnicy Spółka Komandytowa. Rozwiązanie wspiera zarządzanie najmem 27 sklepów Tefal, które znajdują się na terenie Polski. System porządkuje informacje z umów najmu i dostarcza wiedzy potrzebnej do zarządzania lokalizacjami.

Jak wskazują twórcy, rozwiązanie pozwala zaoszczędzić nawet 70% czasu i kosztów związanych z odszukiwaniem, systematyzowaniem, przetwarzaniem i raportowaniem danych z dokumentów najmu. Groupe SEB Polska korzysta z nowej wersji 4.0 Lease Commander wprowadzonej właśnie na rynek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj