O rozwiązaniach w chmurze dla firm Liferay Experience Cloud w komentarzu eksperckim dla ISBtech Sebastian Hegedus, Alliance Manager firmy technologicznej Liferay.

Od ponad dekady w Liferay staramy się tworzyć użyteczną technologię, aby pomóc innym w osiągnięciu pełnego potencjału. To marzenie rozpoczęło się od grupy młodych nerdowych przedsiębiorców, a dzisiaj stało się celem ponad tysiąca pracowników w 19 krajach na całym świecie.

Nieustannie staramy się pomagać organizacjom w rozwiązywaniu ich złożonych wyzwań i to
doprowadziło nas do stania się firmą Cloud-first. Nie oznacza to, że musieliśmy zaczynać od zera. Przenieśliśmy nasze rozwiązanie DXP, witryny internetowe, portale, intranety oraz inne platformy do kompleksowego rozwiązania w chmurze, w którym jako dostawca będziemy hostować infrastrukturę naszych klientów i zarządzać ich rozwiązaniami. Dzięki temu klienci nie będą musieli martwić się skalowaniem, aktualizacjami, zabezpieczeniami ani konserwacją.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

W ciągu kilku lat Polska będzie rynkiem numer 1 dla Liferay

Tę platformę będziemy automatycznie aktualizować o najnowszą wersję Liferay DXP, aby nasi klienci zawsze mogli liczyć na szybkość, na wszystkie innowacje Liferay, naszych partnerów oraz naszej globalnej społeczności, bez potrzeby manualnej aktualizacji funkcji. Chociaż Liferay oferuje usługę SaaS, gdzie każdy klient otrzymuje to samo rozwiązanie, dzięki Liferay Experience Cloud zapewniamy niezwykle elastyczną platformę dla customowych rozwiązań z szybkością i wygodą standardowego rozwiązania SaaS.

Dzięki Liferay Experience Cloud organizacje mogą tworzyć szeroką gamę niestandardowych usług, w tym rozwiązania customer experience, portale pracowników oraz rozwiązania dla dostawców, dystrybutorów i sprzedawców detalicznych.

Może się wydawać, że obsługa danych w chmurze sprawia, że jest ona bardziej podatna na zagrożenia, jednak dostawcy takich usług poświęcają dużo zasobów na utrzymywanie bezpiecznej infrastruktury chmury i zarządzanie nią, często robiąc to lepiej niż klienci, a nawet duże organizacje.

Ponadto, dostawcy usług w chmurze podlegają rygorystycznym i regularnym testom, dzięki czemu ich klienci otrzymują najwyższy poziom bezpieczeństwa. W wyniku ankiety firmy Forester, 71% respondentów twierdzi, że migrując swoje rozwiązania do chmury faktycznie doświadczyli zwiększonego bezpieczeństwa.

Myślę, że klienci mogą zaufać dostawcom chmury wiedząc, że mają mniej luk w  zabezpieczeniach, lepszą odporność i ogólnie mówiąc nowszą technologię, która pomoże chronić ich dane i aplikacje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj