Iron Wolf Studio jest coraz bliższe wejścia na rynek NewConnect, następne dwie produkcje studia to Sherman Commander, symulator czołgu, oraz strzelanka w stylu retro – Nazi Busters, mówi ISBtech prezes Bartosz Pluta.

Kończymy odpowiedzi na drugą serię pytań ze strony giełdy i liczymy na to, że tym samym zamkniemy kolejny etap wejścia na New Connect. W międzyczasie uzyskaliśmy bardzo pozytywne opinie graczy w trakcie otwartych testów naszego głównego projektu Destroyer: The U-Boat Hunter” – powiedział Pluta.

Nasze następne dwie produkcje to Sherman Commander, symulator czołgu, oraz strzelanka w stylu retro – Nazi Busters, która jest połączeniem humoru a’la Duke Nukem oraz klimatu Wolfensteina. Wersja demo tego ostatniego tytułu ukaże się prawdopodobnie jeszcze w tym roku” – dodał prezes.

Iron Wolf Studio powstało w wyniku połączenia Iron Wolf Studio i Inimages. Obydwie firmy stworzyły U-BOOT the Board Game – unikalne połączenie symulatora U-boota i gry planszowej z pięknymi komponentami fizycznymi.

Iron Wolf Studio Destroyer

Projekt okazał się sukcesem, a studio postanowiło wykorzystać swoje doświadczenie w symulacjach morskich z II wojny światowej i zająć się produkcją pełnowartościowych symulatorów komputerowych –  Destroyer: The U-boat Hunter będzie ich pierwszym tytułem. Jednocześnie firma pozostaje otwarta na inne gatunki i pracuje nad zbudowaniem zróżnicowanego portfolio.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj