Pway, blockchainowy projekt Grupy PlayWay, zmienia technologię, chce udostępnić aplikację i dać możliwość zgłaszania większej liczby pomysłów i zdobywania dodatkowych tokenów, poinformował CEO Tomasz Sienicki.

Pway przechodzi obecnie duże zmiany. Miło mi poinformować, że wkrótce będziesz mieć możliwość zgłaszania większej liczby pomysłów i zdobywania dodatkowych tokenów Pway. Pracujemy nad dedykowaną aplikacją, która pozwoli Ci łatwo przechowywać tokeny, oceniać pomysły innych członków społeczności Pway oraz brać udział w wielu konkursach, które dadzą Ci możliwość zdobycia jeszcze większej liczby tokenów. Korzystając z aplikacji PWAy, będziesz na bieżąco z nowymi wydaniami gier PlayWay i uzyskasz bezpośrednie informacje o ofertach sprzedaży gier PlayWay” – napisał Sienicki w informacji dla użytkowników.

Według jego słów, ma pojawić się ponadto możliwość wymiany tokenów na klucze do ulubionych gier PlayWay i DLC.

„Główna zmiana w projekcie PWay związana jest nie tylko ze sposobem zarabiania tokenów PWay. Po 1 września nie będziesz już mieć możliwości handlu tokenami Pway na dedykowanych giełdach kryptowalut (BitMart i Cointiger). Upewnij się, że wypłaciłeś tokeny z giełd do swojego portfela przed 1 października. Po tym terminie wszystkie tokeny wydane na blockchainie Ethereum nie będą już używane w projekcie Pway. Jednak jako posiadacz Pway otrzymasz token wydany w innej technologii blockchain w zamian za każdy token, który aktualnie posiadasz. Otrzymasz nowe tokeny na adres, pod którym przechowujesz istniejące tokeny Pway, więc jest to kluczowe, aby adres był pod Twoją kontrolą. Zostaniesz przez nas powiadomiony, gdy nowe tokeny będą dostępne wraz z aplikacją Pway” – dodał CEO.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj