Stanisław Wojtera, Prezes PPL

Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze”, którego prezesem jest Stanisław Wojtera (zdj.), ogłosiło nabór na programistów IT, analityków biznesowych ds. projektów informatycznych, inżynierów-architektów IT oraz testerów ds. projektów informatycznych.

PPL konsekwentnie inwestuje w jak najlepszą kadrę i nowoczesne technologie. PPL, ogłosiło właśnie nabór na programistów IT, analityków biznesowych ds. projektów informatycznych, inżynierów-architektów IT oraz testerów ds. projektów informatycznych” – czytamy w komunikacie.

Jak podano, kandydaci mają okazję wejść na pokład firmy operującej w bardzo ciekawym środowisku  IT – PPL to wiodący podmiot lotniczej infrastruktury transportowej w Polsce, biorący aktywny udział w kształtowaniu strategicznego sektora gospodarki jakim jest lotnictwo cywilne.

Szyld na terminalu budowanego lotniska Warszawa Radom

W zasobach PPL znajduje się m.in. Lotnisko Chopina w Warszawie – największy w Polsce i jeden z większych portów lotniczych w Europie Środkowo–Wschodniej, który jest także bazą narodowego przewoźnika PLL LOT.

PPL zajmuje się również budową portów – obecnie trwa finalizacja budowy lotniska Warszawa Radom. PPL planuje docelowo stworzyć tam kilkaset nowych miejsc pracy, a wkrótce opublikuje listę zawodów i specjalizacji, na jakie będzie prowadzona rekrutacja. Teraz PPL otwiera rekrutację do pracy na Lotnisku Chopina w Warszawie, wskazano również.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj