Unity Group, które zatrudnia obecnie łącznie z Global4Net ponad 500 osób, planuje skokowy wzrost w tym roku, co niesie za sobą konieczność rekrutacji kolejnych specjalistów. W ub.r. grupa zatrudniła 170 osób.

Rekrutacja przy oczekiwanym skokowym wzroście będzie konieczna i będzie wyzwaniem. Niemniej radzimy sobie z tym, co pokazuje wynik ubiegłego roku, kiedy zatrudniliśmy 170 osób. Mamy unikalną kulturę organizacyjną i sieć zespołów, możemy podejść elastycznie do skalowania biznesu” – powiedział ISBtech prezes Unity Group Grzegorz Kuczyński.

Unity Group przejęła specjalistę od rozwiązań magento – firmę Global4Net. Wspólnie firmy planują osiągnięcie 115 mln zł przychodów w tym roku.

Unity Group wypracowało 50 mln zł przychodów w 2020 i odnotowało wzrost do 65 mln zł sprzedaży w 2021. W przypadku samego Unity Group liczymy na przekroczenie 100 mln zł przychodów w tym roku. Wzrost będzie więc skokowy, ale tak wygląda obecnie nasz portfel i zainteresowanie klientów. Włączenie do Unity Group firmy Global4Net dołoży kolejne kilkanaście milionów zł, tak że łącznie celujemy w 115 mln zł przychodów. Zaznaczam, że na nasze przychody składają się głównie usługi” – dodał Kuczyński.

W ubiegłym roku Unity Group dołączyła do Grupy Euvic.

Mamy z Grupą Euvic istotne plany w zakresie budowy segmentu commerce transformation. Unity Group jest filarem tego segmentu. Euvic to konsorcjum firm i wszelkie strategiczne plany Grupy Euvic, w tym te dotyczące jej ewentualnego debiutu giełdowego, są analizowane w gronie wszystkich spółek z grupy. Jednocześnie zaletą konsorcjum jest elastyczność i takie właśnie jest podejście do potencjalnego debiutu giełdowego Grupy Euvic. To na razie dość odległy horyzont” – dodał Kuczyński.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj