Oferteo.pl spodziewa się przekroczenia poziomu 10 mln nawiązanych kontaktów w 2021 roku (wartość łączna, liczona od 2008 roku).

Lider segmentu online on demand home services w Polsce, będącego częścią dynamicznie rozwijającego się rynku e-commerce, systematycznie rozbudowuje portfolio obsługiwanych branż, dywersyfikując jego strukturę.

Obecnie obsługujemy ponad 800 kategorii, z wiodąca pozycją w obszarze usług budowlanych, w tym budowy domów, instalacji, remontów i wykończenia oraz fotowoltaiki i pomp ciepła. Na bieżąco śledzimy preferencje naszych użytkowników, dostosowując ofertę do aktualnych potrzeb rynku i popularności zapytań. Planujemy ekspansję w branżach o wysokim potencjale wzrostu, takich jak finanse, prawo, transport czy usługi dla domu (m.in. naprawy, sprzątanie). Realizowana strategia przekłada się na wzrost skali działania, tj. m.in pozyskiwanych leadów oraz nawiązanych kontaktów, które są szczególnie istotne dla naszego biznesu – podkreśla Przemysław Dziemieszkiewicz, członek zarządu, dyrektor ds. rozwoju biznesu w Oferteo.pl.

Nawiązana liczba kontaktów uwzględnia oferty przesłane przez usługodawców do klientów oraz zapytania skierowane przez klientów bezpośrednio do usługodawców

W 2020 roku Oferteo.pl osiągnęło poziom blisko 2,4 mln nawiązanych kontaktów, co oznacza wzrost o 36% r/r. Firma zakłada utrzymanie pozytywnego trendu w tym zakresie także w bieżącym roku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Oferteo zwiększa udział w swoim segmencie e-commerce

Działanie w modelu online on demand home services oznacza, że Oferteo.pl udostępnia platformę on-line dającą możliwość dotarcia wykonawcom usług i dostawcom produktów do klientów. Konsumenci poszukujący konkretnej usługi lub produktu mogą w jednym miejscu bezpłatnie złożyć zapytanie o oferty. System wyselekcjonuje dla nich odpowiednie firmy, które zostaną powiadomione o zapytaniu z ich branży i regionu geograficznego i możliwości złożenia oferty. Rozwiązanie pozwala zaoszczędzić czas osobom poszukującym wykonawców, a dostawcom usług dotrzeć do nowych klientów

Udział Oferteo.pl w rynku online on demand home services w Polsce, liczony na bazie wskaźnika number of visits (liczba odsłon) wyniósł na koniec maja 2021 roku 68%, co oznacza wzrost w porównaniu z końcem 2020 roku o 3 p.p., a w relacji do 2017 rokiem o 18 p.p. Powyższa statystyka czyni firmę liderem krajowego rynku online on demand home services. Oferteo.pl konsekwentnie unowocześnia możliwości swojej platformy m.in. w oparciu o własne zaplecze technologiczne oraz w szybkim tempie zwiększa bazę użytkowników, korzystając m.in. z dynamicznego rozwoju branży e-commerce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj